MÖBLER / Byråar, sekretärer / Skänk 10717390
nr 1071 7390
Skänk
längd: 151 cm, djup: 41 cm, höjd: 80 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 28 november 2016
kl 20:25:27
100 kr
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
Skänk
Kondition: slitage, skador
nr 1071 7390
Skänk
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 800 kr |
Såld: | 350 kr |
måndag 28 november 2016 |